Chyba
  • Šablona pro toto zobrazení není dostupná. Kontaktujte prosím správce webu.

Tancovačka

Tancování se věnuji od září roku 2006. Od té doby musím říci, že jsem poznal mnoho nových lidí a druhů zábavy. Pravda, že za mým nadšením k tancování stojí jedna kamarádka, která mě dokopala něčím takovým :,,Jestli nezačneš chodit do tanečních tak koupím nálepku na tu napíšu SRABÍK  a nalepím ti to na čelo.

No a tak jsem začal chodit do základního kurzu tancování do taneční školy STARLET. No a postupně začaly odpadávat všechny kamarádky a já se začal zlepšovat. Prošel jsem kurzem základním, bronzovým, stříbrným, zlatým a nyní (18.2. 2007) chodím do soli.

Mám svoji stálou partnerku Lucku (mimochodem tu můžete vidět na www.jakub.klecka.info ) a spolu tancujeme už celé zlato a teď i v soli. Musím říct, že ze začátku jsem vůbec nepoznal nějaký tříčtvrteční takt od čtyř... ale ono asi přijde samo. Sranda je také teď zpětně pozorovat, nesmělost kluků i holek v základních kurzech jak se stydí. I já jsem byl takový dokonce jsem netušil, že se pro partnerku musím rozběhnout abych ukořistil tu, kterou jsem si vyhlídl.

Postupně si mě tanec očaroval a tak teď jsem pro něj zapálený tak, že se snažím co nejvíce chodit do tzv tančírny ( nebo také tzv ELIT ) Věřím, že ti z vás, které to čeká tak se nadchnou podobně jako já, a ti, kteří už to mají za sebou, že mají krásné vzpomínky.

Další informace

Joomla! konzole ladění chyb

Sezení

Informace o profilu

Využití paměti

Dotazy do databáze