Warning: file_put_contents(/www/doc/www.klecka.eu/www/modules/mod_maximenuck/themes/custom/css/maximenuck_maximenuck109.css): Failed to open stream: Permission denied in /www/doc/www.klecka.eu/www/modules/mod_maximenuck/mod_maximenuck.php on line 831

RAXy jsou metrové lyže s metalovou koncovkou, umístěnou za patkou vázání. Její funkcí je zlepšovat ovládání lyže, ale hlavně posílit stabilitu jízdy, čímž vlastně zvyšuje bezpečnost lyžování.

RAXy jsou - jednoduše řečeno - lyže pro jednoduché a bezpečné lyžování.

Délka těchto lyží je univerzální pro malé i velké, proto jsou standardně dodávány s délkově nastavitelným vázáním (buď Tyrolia SL, nebo drátové UNI). Úprava velikosti vázání - jednoduchý posun špičky - je otázkou minutky, není k tomu zapotřebí žádné nářadí, a Ski RAXy tak může v rodině používat každý její člen.

Díky tomu jsou RAXy také velmi úsporné - děti z nich nevyrostou, takže není potřeba každý rok před školním lyžařským kurzem shánět lyže zase o něco delší než vloni.

Úsporné jsou i z hlediska nároku na prostor - ať už skladovací, nebo přepravní - RAXy opravdu nezaberou v autě moc místa :-)

Univerzalitu těchto lyží rozšiřujeme dodávkou teleskopických holí, jejichž délka se také snadno přizpůsobí výšce lyžaře, který má RAXy zrovna na nohou.

RAXy jsou bezva tipem i pro vyznavače snowkitingu.

Starší příspěvky